راهنمای شماره‌گذاری

راهنمای شماره‌گذاری

مشتری گرامی

با سلام و تشکر از حسن انتخاب شما ، بدینوسیله اطلاعات مربوط به شماره گذاری خودرو در مرکز پلیس راهور ناجا تهران اعلام می گردد. مطالعه دقیق این راهنما و رعایت نکات ذکر شده، موجب شماره گذاری سریع خودرو  شما خواهد گردید.

الف- اشخاص حقیقی:

مراجعه به مرکز شماره گذاری میثم، در روز و ساعت اعلامی واحد شماره گذاری شرکت جهان نوین آریا

نشانی : تهران- کیلومتر 17 جاده مخصوص کرج – خیابان داروپخش- خیابان روز دارو – مرکز شماره گذاری میثم- درب مخصوص خودروهای وارداتی به شماره تلفن 44986000 ، به همراه خودرو و کلیه مدارک تحویل شده از واحد اسناد و مدارک شرکت جهان نوین آریا، اصل کارت ملی و شناسنامه و حداقل یکی از مدارک زیر جهت احراز سکونت :

1.    سند منزل مسکونی به نام مالک وسیله نقلیه یا خانواده درجه اول (همسر، پدر و مادر)  به آدرس مندرج در کاردکس + قبض آّب، برق یا گاز 

2.    اجاره نامه چاپی با تاریخ معتبر دارای هولوگرام و کد رهگیری منزل مسکونی به نام مالک وسیله نقلیه یا خانواده درجه اول (همسر، پدر و مادر)  و به آدرس مندرج در کاردکس + قبض آّب، برق یا گاز 

3.    اجاره نامه + جواز کسب معتبر تهران به نام مالک وسیله نقلیه + قبض آّب، برق یا گاز 

4.    اجاره نامه + گواهی اشتغال به تحصیل معتبر با ذکر آدرس + قبض آّب، برق یا گاز 

5.    اجاره نامه + گواهی اشتغال به کار در سازمان های دولتی با ذکر آدرس + قبض آّب، برق یا گاز

6.    اجاره نامه + دفترچه بیمه تهران + قبض آّب، برق یا گاز

توجه 1: مطابق مقررات پلیس راهور ناجا، مبنای تحویل پلاک در تهران، دارا بودن مدارک احراز سکونت در تهران می باشد و صرف دارا بودن پلاک فک شده تهران ، برای احراز سکونت کفایت نمی کند.

توجه 2: در صورتی که مقرر گردید شماره گذاری خودرو با اخذ وکالتنامه محضری توسط نماینده شرکت جهان نوین آریا صورت گیرد، می بایست پس از اعلام شرکت و هماهنگی با واحد اسناد و مدارک با در دست داشتن مدارک فوق به دفترخانه مراجعه کنید. نشانی دفترخانه طرف همکاری عبارتست از : دفتر خانه 896 تهران آقای نیکبخت تهران – خیابان سپهبد قرنی – نرسیده به کریمخان – کوچه حقیقت طلب پلاک 3. ضمنا تمامی هزینه های دفترخانه به عهده شرکت جهان نوین آریا می باشد.

ب-  اشخاص حقوقی:

مراجعه نماینده شرکت / کارخانه / سازمان با خودرو به مراجعه به مرکز شماره گذاری چیتگر، در روز و ساعت اعلامی واحد شماره‌گذاری شرکت جهان نوین آریا 

نشانی: تهران، کیلومتر 12 جاده مخصوص کرج، جنب مرکز خرید و فروش خودرو. تلفن: ۴۴۹۰۱۹۲۹

با در دست داشتن معرفی‌نامه امضاء شده توسط مدیرعامل و ممهور به مهر شرکت/کارخانه/سازمان به همراه:

خودرو، کلیه اسناد و مدارک تحویل شده از واحد اسناد و مدارک جهان نوین آریا، همچنین اساسنامه و بریده روزنامه رسمی که حداکثر دو سال از تاریخ ثبت در روزنامه گذشته باشد و بر اساس شهرستان محل ثبت شرکت با ذکر آدرس دقیق محل فعالیت اقدام می‌گردد.

لازم به توضیح است در رابطه با شرکت‌ها، کارخانجات، سازمان‌ها که شعبه یا دفتر در سایر شهرها (به غیر از شهری که شرکت یا کارخانه یا سازمان در آنجا به ثبت رسیده) دارند، بر اساس مندرجات اساسنامه و بریده روزنامه رسمی آنها اقدام خواهد شد.

با احترام- شرکت جهان نوین آریا- واحد فروش